Zdobądź 100 zł za otwarcie konta w ING Banku Śląskim

23 kwietnia
12:23 2017

Nowi klienci ING Banku Śląskiego mogą liczyć na mały prezent w przypadku otwarcia konta z Lwem Direct lub konta z Lwem Komfort.

Nie jest tajemnicą, że banki prześcigają się w pomysłach na promowanie swoich produktów i zachęcanie klientów do ich nabywania. Podstawowym produktem każdej tego typu instytucji są jednak konta osobiste i rywalizacja na tym polu jest naprawdę zacięta. Od pewnego czasu ING Bank Śląski oferuje swoim klientom bonus w postaci 100 zł za założenie konta z Lwem Direct lub konta z Lwem Komfort. Jeśli chcemy skorzystać z promocji, musimy oczywiście spełnić określone w regulaminie warunki.

Promocja dotyczy osób, które w okresie po 1 stycznia 2013 roku nie posiadały Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, VIP dla klientów indywidualnych w ING Banku Śląskim, a jednocześnie chcą otworzyć konto objęte promocją. W tym celu konieczne będzie złożenie wniosku przez Internet lub za pomocą systemu bankowości elektronicznej ING BankOnline w terminie do 31 sierpnia bieżącego roku. Po przesłaniu wniosku i wypełnieniu formalności związanych z założeniem rachunku i przyznaniu karty płatniczej, każdy z klientów zamierzających skorzystać z promocji będzie musiał w terminie do końca stycznia 2015 roku wykonać za pomocą karty debetowej przypisanej do konta transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 1 000 zł. Po spełnieniu tego warunku i dalszemu posiadaniu konta, przynajmniej do dnia 28 lutego 2015 roku, osoby te otrzymają premię w postaci 100 zł.

Warto też dodać, że Konto z Lwem Direct zostało uznane najwygodniejszym kontem osobistym w rankingu Forbes. Wraz z jego założeniem klienci otrzymują kartę debetową z funkcją dokonywania płatności zbliżeniowych, limit kredytowy, a także Otwarte Konto Oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem. Dla klientów mobilnych, oczekujących dostępu do usług bankowych niezależnie od miejsca przebywania, bank przygotował także stosowaną aplikację na smartfony i tablety. Samo otwarcie, prowadzenie konta i korzystanie z karty debetowej jest darmowe, podobnie jak wypłaty z bankomatów i krajowe przelewy internetowe. Wszystkie te korzyści plus wspomniana premia w postaci 100 zł z pewnością mogą okazać się kuszącą propozycją dla niezdecydowanych klientów.