Analiza oferty dla klientów indywidualnych Banku BPH

24 kwietnia
12:13 2015

Bank BPH funkcjonuje w Polsce już ponad 20 lat, posiadając ponad 400 placówek własnych oraz partnerskich. Oto analiza oferty produktowej banku dla klientów indywidualnych.

Konta osobiste

Bank oferuje obecnie 4 różnych, złotowych kont osobistych dla dorosłych:

  • Ciekawą propozycją jest rachunek Lubię to! Konto zapewnia zwrot 3% wydatków za płatności kartą przez rok. Nie zapłacimy w jego przypadku ani za prowadzenie rachunku, ani za wydanie karty debetowej.
  • Kolejny produkt to Kapitalne Konto, w ramach którego dostajemy pakiet usług assistance oraz zwrot do 5% za płatnością kartą w aptekach.
  • Dopasowane Konto to propozycja dla aktywnie korzystających z rachunku (wtedy darmowe).
  • Na koniec pozostaje wspomnieć o prestiżowym Maksymalnym Koncie wraz z różnymi produktami na preferencyjnych warunkach.

BPH proponuje również Konto Walutowe dla często podróżujących lub pracujących za granicą oraz Colo Konto – rachunek dedykowany dzieciom.

Oszczędzanie i inwestowanie

W segmencie produktów oszczędnościowych Bank BPH przygotował różne propozycje lokat, np.:

  • ELOK@TA z oprocentowaniem zależnym od czasu trwania depozytu,
  • Lokata Standardowa od 3 do 36 miesięcy,
  • Lokata Lojalnościowa z rosnącym oprocentowaniem,
  • Lokata na 5% w pakiecie z Funduszem Inwestycyjnym,
  • Lokata Negocjowana.

Bank proponuje również Pracowite Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem od 1% do 3%, a także różne programy oszczędnościowe. Nie brakuje tu również produktów strukturyzowanych, polis inwestycyjnych (Premium Profit), a także funduszy inwestycyjnych.

Karty płatnicze

Jeśli chodzi o karty płatnicze, bank udostępnia karty do konta oraz kredytowe. W tym pierwszym przypadku mamy do wyboru 5 różnych kart, w zależności od posiadanego konta osobistego. Wszystkie dostosowane są do płatności zbliżeniowych. W przypadku kart kredytowych do wyboru są 4 rodzaje z limitem od 1 tys. zł do 40 tys. zł, a dodatkowo zyskujemy możliwość korzystania z różnych programów lojalnościowych i rabatowych.

Kredyty i ubezpieczenia

Bank oferuje kredyty gotówkowe, konsolidacyjne (oprocentowanie 4,9% w skali roku), hipoteczne oraz linię kredytową dla inwestora giełdowego.

Kredyt Gotówkowy z Szybką Wstępną Decyzją to możliwość pożyczenia co najmniej 1 tys. zł. Możemy również skorzystać z Taniego Kredytu Gotówkowego Zabezpieczonego Nieruchomością (od 30 tys. zł) lub z Dużego Kredytu Gotówkowego Zabezpieczonego Aktywami (od 265 tys. zł).

Bank proponuje także do każdego z kredytów pakiety ubezpieczeniowe. BPH posiada również własne biuro maklerskie.