Konto dla studentów

25 kwietnia
22:46 2012

Obecnie banki oferują wiele konto internetowych. Propozycje skierowane są dla ogółu oraz określonych grup odbiorców. Nie mogło więc zabraknąć również kont studenckich. W dzisiejszych czasach grono studentów staje się coraz szersze.

Konto dla studenta oferuje prawie każdy bank działający na naszym rynku. Łatwo stwierdzić ze jest zatem wiele propozycji, z pośród , któryś trudno zdecydować się na te kontentą. Aby wybrać najlepsze konto studenckie należy mieć określone parametry konta na którym nam zależy.
Konto dla studenta w zasadzie niczym nie różni się standardowych kont bankowych. Jedyna różnica polega na tym, że specjalnie dla studentów oferowane są dużo tańsze warunki prowadzenia konta. Banki upodobały sobie studentów jak dobrym klientów ponieważ widza w nich swoich przyszłych kredytobiorców, którzy będą korzystać z produktów bankowych, które dadzą zarobić bankowi. Zazwyczaj przyzwyczajamy się do ego co dobre, jeśli jesteśmy zadowoleni z usług banku w którym mamy konto to w przyszłości będziemy chętniej korzystać z innych jego usług. Taka zależność tanich kont studenckich jest tylko hipoteza niczym nie podpartą.

Konto dla studenta-jak znaleźć najlepsze?

Aby znaleźć najlepsze konto dla studenta należy skorzystać z porównywarki kont. W tym przypadku określamy parametry konta jakie nas interesują, wpisujemy w odpowiednie pola a porównywarka odnajduje konta dostosowane do naszych wymagań. W ten sposób nie musimy chodzić od banku do banku w celu sprawdzenia wszystkich ofert.

Konto dla studenta-uważaj na oszustów!

Pamiętajmy jednak że niektóre banki oferują konto dla studenta. Które tylko z pozoru wydaje się atrakcyjna oferta. Później okazuje się, że owszem prowadzenia konta i przelewy są darmowe, jednak trzeba płacić duże prowizje za samo posiadanie lub używanie karty płatniczej.